Asil Koltuk- Asil Mobilya

Asil Koltuk- Asil Mobilya

ASİL KOLTUK olarak markalaşmayı, kaliteli ürünler sunmayı, müşterilerimize her zaman güven vermeyi amaçladık. Size en kaliteli ürünleri direk üretimden sunarak cazip fiyatlara sahip olmanızı istedik. ucuz değil cazip fiyatlar sunuyoruz. Örneğin mağazalarda uçuk rakamlarla satılan ürünleri sizlere uygun olacak fiyatlar ile özel olarak üretiyoruz.

firmamız 2003 yılında ufak bir atölyede 2 ortak tarafından kurulup  imallata başlamıştır her gecen gün kendisine katmış olduğu yeniliklerle Klasik ,Avangart modern  ürün yelpazesine günümüz zamanına uygun contry koltuk contry yemekodası ve contry yatak odalarını katmıştır.

firmamız ana pirensip olarak müşteri memuniyetini önpilanda tutmaktadır

firmamızda ürünleriniz, üretim aşamasında gelip görebilir ve ürün takibi yapabilirsiniz

5 katlı imalathanemizde;
Zemin Katta İskelet Atölyemiz bulunmaktadır. Ziyaretinize açıktır, istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
1. Katımızda.ürünlerimizi beğeninize sunduğumuz teşhir kısmımız var Burada da isterseniz gezinti yapabilir, nasıl üretim yapıldığını, kullanılan malzemeleri inceleyebilirsiniz.
2. Katımızda Döşeme atölyemiz bulunmaktadır.ürünlerimizi beğeninize sunduğumuz teşhir kısmımız var. Burada işçiliğimizi, kalitemizi yakından inceleyebilirsiniz. Kumaş ve deri seçenekleri için Kataloglarımız bu katta size sunuldu. En Kaliteli markalar, en iyi malzemeler her konuda istediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Üretim
Tüm bunların yanı sıra firmamızın sizden gelen siparişler üzerine tasarım ve üretim yapmaktadır.Siparişleriniz üzerine yaptığımız üretimi kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlamak asıl hedefimizdir. Firmamız fiyat-kalite dengesini en optimum düzeyde tutarak ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktır.

27 Ekim 2017
Asil Koltuk- Asil Mobilya için yorumlar kapalı
1.317 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon