Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

HAKKIMIZDA

Yaşam alanlarının vazgeçilmez parçası olan mobilyalar, usta ellerde şekillenip evlerimizi süslemektedir. Asil Mobilya geleneksel mobilya üretiminde çıraklıktan itibaren elde ettiği deneyimi, üretmiş olduğu mobilya gruplarına yansıtmaktadır.

Asil Mobilya ürettiği mobilyalarda fonksiyonellik, sağlamlık, yüksek kalite ve titiz işçilik ile konfor ve estetiği ön plana çıkartmayı hedef, ilke edinmiştir.

Koleksiyonumuzda bulunan ürünler, dünya trendleri takip edilerek Türkiye’deki yaşam şekline uygun tarzdadır. Koltuk ve Oturma Grupları, Yemek Odaları, Yatak Odaları, Tv Üniteleri gibi mobilyalardan oluşmaktadır.

Kişiye özel çalışmalarımız özel projler kapsamında yer almaktadır. Ev dekorasyonunda Mobilya ihtiyacına yönelik özel ölçü ve özel tasarım ürünler ile destek vermekteyiz.

 

Çalışma ve yaşam alanlarını için koltuk imalatı seçenekleri değerlendirilebilir. Söz konusu siparişler telefon ve mail aracılığıyla aktarılabilir. Aynı zamanda modoko koltuk imalatı için Whatsapp hattı da müşteriler tarafından aktif olarak kullanılabilir. İsteyenler asil koltuk kataloglarına bakarak senenin en trend ve gözde ürünleri arasından seçim yapabilmektedir. Söz konusu koltuk imalatı hizmetleri verilen gün ve saat içerisinde verilen adreslere gönderiliyor. Ürünleri canlı canlı görüp siparişlerini o şekilde tamamlamak isteyen müşterilerse asil koltuk mağazasına giderek bu taleplerini karşılayabilirler.

Potansiyel alıcıların modoko koltuk imalatı kapsamında değerlendirebilecekleri ilk ürünler salon koltuk takımlarıdır. 4 ve 6 kişilik olan versiyonları asil koltuk kategorisinde ürün görselleriyle birlikte sunuluyor. Bu ürünlerde el işçiliğinin tüm detaylarını görmek mümkündür. Hem avangart hem de country tarzı salonlar için uygun olan modelleri fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Ahşap malzemeler yoğunluklu olarak kullanıldığı için sağlıklı kullanımlara ve doğal görünümlere de son derece elverişlidir. Hem kol hem de sırt bölgesinde kapitone kumaşların kalitesini bulmak da mümkündür. Tüm bu detaylı işçiliğe rağmen koltuk imalatı fiyatları indirim ve kampanya fırsatları ile birlikte arz edilmektedir.

 

Hemen Ara
Navigasyon