Yatak Odası Takımları

Anasayfa » Yatak Odası Takımları

Yatak Odası

Evlerdeki en şık mobilya gruplarından birisi de yatak odası takımlarıdır. Bulunduğu alanı derinleştiren ve daha geniş gösteren yatak odası modelleri aynı zamanda kalabalık aileler için de son derece işlevseldir. Konsol, yatak odası ve komidinlerden oluşan bu takım tercih edilecek evin büyüklüğüne ya da evde yaşayan kişi sayısına göre değişebilir. Her alana uygun  yatak odası modelleri üreten asil koltuk her zevke hitap edecek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 Hem Şık Hem Modern Hem Klasik

            Tarzınız ister sade ister gösterişli olsun her zevke uygun  yatak odası modelleri atölyedeki modellerden, kataloglardan ya da web sitesinden sipariş edilebilir.  yatak odası takımlarında dilerseniz yatak masasını açılır kapanır bir modelde tercih edebilir ve hem günlük olarak aile bireylerinizle hem de kalabalık davetlerde masayı kullanabilirsiniz. Yatak ile birlikte tercih edeceğiniz yatak başlığı dilerseniz koltuk takımınız ile uyumlu olarak seçebilir ve renk konusunda değişiklik yapabilirsiniz. Yatak odası fiyatları bazanın büyüklüğünü göre ve konsolların depolama alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Kullanılan malzemeye ve el işçiliğine göre de  yatak odası fiyatları değişebilir. Güncel yatak odası fiyatları için asil koltuk web sitesinden firmaya ulaşım sağlayabilir ya da modokoda bulunan showrooma uğrayarak yetkililerden bilgi alabilirsiniz.

 Kaliteyi Ucuza Alın

Her keseye uygun  yatak odası modeli bulunan asil koltuk müşterilerine özel tasarımlar ile de hizmet vermektedir. El işçiliğinin ön planda olduğu ürünler kişiye özel tasarım olarak asil koltuk markasıyla satışa sunulmaktadır. Mevcut yatak odası modelleri üzerinde de beğenmediğiniz, kullanışlı bulmadığınız ya da zevkinize uygun olmayan kısımlarda değişiklikler yapılabilmektedir. Dilerseniz elinizde bulunan örnek bir modeli ve bütçenizi asil koltuk yetkililerine bildirerek hem kaliteli hem de uygun fiyatları ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon