Aynalı Yemek Odası

Aynalı Yemek Odası

Aynalı Yemek Odası

Evlerdeki en şık mobilya gruplarından birisi de aynalı yemek odası takımlarıdır. Bulunduğu alanı derinleştiren ve daha geniş gösteren aynalı yemek odası modelleri aynı zamanda kalabalık aileler için de son derece işlevseldir. Aynalı konsol, yemek masası ve sandalyelerden oluşan bu takım tercih edilecek evin büyüklüğüne ya da evde yaşayan kişi sayısına göre değişebilir. Her alana uygun aynalı yemek odası modelleri üreten asil koltuk her zevke hitap edecek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

Hem Şık Hem Modern Hem Klasik

Tarzınız ister sade ister gösterişli olsun her zevke uygun aynalı yemek odası modelleri atölyedeki modellerden, kataloglardan ya da web sitesinden sipariş edilebilir. Aynalı yemek odası takımlarında dilerseniz yemek masasını açılır kapanır bir modelde tercih edebilir ve hem günlük olarak aile bireylerinizle hem de kalabalık davetlerde masayı kullanabilirsiniz. Masa ile birlikte tercih edeceğiniz sandalyeleri dilerseniz koltuk takımınız ile uyumlu olarak seçebilir ve renk konusunda değişiklik yapabilirsiniz. Aynalı yemek odası fiyatları masanın büyüklüğünü göre ve konsolların depolama alanlarına göre değişiklik gösterebilir. Kullanılan malzemeye ve el işçiliğine göre de aynalı yemek odası fiyatları değişebilir. Güncel aynalı yemek odası fiyatları için Asil koltuk web sitesinden bize ulaşım sağlayabilir ya da Modoko`da bulunan showroomumuza uğrayarak  bilgi alabilirsiniz.

Kaliteyi Ucuza Alın

Her keseye uygun aynalı yemek odası modeli bulunan asil koltuk müşterilerine özel tasarımlar ile de hizmet vermektedir. El işçiliğinin ön planda olduğu ürünler kişiye özel tasarım olarak asil koltuk markasıyla satışa sunulmaktadır. Mevcut yemek odası modelleri üzerinde de beğenmediğiniz, kullanışlı bulmadığınız ya da zevkinize uygun olmayan kısımlarda değişiklikler yapılabilmektedir. Dilerseniz elinizde bulunan örnek bir modeli ve bütçenizi asil koltuk yetkililerine bildirerek hem kaliteli hem de uygun fiyatları ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Adres: Natoyolu Cad. Koçak Sok. No:10 Yukarı Dudullu Ümraniye / İSTANBUL

Telefon:  0216 364 68 69  Fax: 0216 364 62 44  E-posta: info@asilkoltuk.com

 

20 Aralık 2018
Aynalı Yemek Odası için yorumlar kapalı
5.898 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon