Klasik Köşe Takımı

Klasik Köşe Takımı

Klasik Köşe Takımı

Eviniz için olmaza olmaz mobilya gruplarından birisi koltuk takımlarıdır. Koltuk takımı oturma odası ya da salon olarak hazırlanan odalarda hem tarzı hem de genel havayı belirleyen eşyalardır. Kullanım alanı geniş, temizliği kolay yapılan ve leke tutmayan kumaşla kaplanan, aynı zamanda sağlam ve kaliteli malzemeden imal edilmiş olan Klasik Köşe Takımı eviniz için kurtarıcı olmaktadır. Klasik Köşe Takımı  imalat aynı zamanda zevke ve tarza uygun şekilde modayı ve trendleri takip ederek her sene yeni parçalar ile piyasaya sürülmektedir.

Kendi Tasarımınızı Yapın

Zevkinizi ya da evdeki genel tarzınızı yansıtan bir model bulamadı iseniz Klasik Köşe Takımı  yapan asil koltuk firması ile görüşüp aklınızdaki tasarımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mevcut modellerde yapacağınız kumaş ya da desen değişiklikleri de fiyat farkı ödemeden gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kataloglar ya da web sitesi aracılığı ile beğendiğiniz Klasik Köşe Takımı adresinize gönderilmektedir. Koltuk takımlarının iskeletleri paslanmaz çelik, masif ahşap ya da alüminyum gibi sağlam malzemelerden imal edilmektedir. Kaplama malzemesi olarak da rahat oturum sağlayan döşemelik sünger çeşitleri kullanılmaktadır. Çeşitli malzemeler ile dayanıklı ve konforlu hale getirilen Klasik Köşe Takımı web sitesinde de satışa sunulmuştur.

Hem Ucuz Hem Kaliteli Koltuk Takımları

Klasik Köşe Takımı   her keseye hitap edecek şekilde farklı segmentlerde hammaddelerden üretilmektedir. Uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra özel tasarım olarak imal edilen el oyması Klasik Köşe Takımı   da bulunmaktadır. Zevkinize göre ve bütçenize göre en makul ürünü yüksek kalitede alabilmek için Klasik Köşe Takımı imalat yapan firmalar ile görüşebilir ve seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk takımlarınızı yapım aşamasında görmek ve üzerinde bazı değişiklikler yapmak isterseniz Klasik Köşe Takımı imalat atölyesinde ustalar ile görüşebilir ve değişiklik yapmak istediğiniz kısımları belirtebilirsiniz.

 

BİZE BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ: https://instagram.com/asilkoltukmobilya?igshid=1hmm9j1ni4i4i

22 Mayıs 2019
Klasik Köşe Takımı için yorumlar kapalı
1.897 kez görüntülendi
Hemen Ara
Navigasyon