Koltuk Kaplama

Koltuk Kaplama

Koltuk Kaplama

Eviniz için olmaza olmaz mobilya gruplarından birisi koltuk takımlarıdır. Koltuk takımı oturma odası ya da salon olarak hazırlanan odalarda hem tarzı hem de genel havayı belirleyen eşyalardır. Kullanım alanı geniş, temizliği kolay yapılan ve leke tutmayan kumaşla kaplanan, aynı zamanda sağlam ve kaliteli malzemeden imal edilmiş olan Koltuk Kaplama eviniz için kurtarıcı olmaktadır. Koltuk Kaplama imalat aynı zamanda zevke ve tarza uygun şekilde modayı ve trendleri takip ederek her sene yeni parçalar ile piyasaya sürülmektedir.

Kendi Tasarımınızı Yapın

Zevkinizi ya da evdeki genel tarzınızı yansıtan bir model bulamadı iseniz Koltuk Kaplama yapan asil koltuk firması ile görüşüp aklınızdaki tasarımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mevcut modellerde yapacağınız kumaş ya da desen değişiklikleri de fiyat farkı ödemeden gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kataloglar ya da web sitesi aracılığı ile beğendiğiniz Koltuk Kaplama adresinize gönderilmektedir. Koltuk takımlarının iskeletleri paslanmaz çelik, masif ahşap ya da alüminyum gibi sağlam malzemelerden imal edilmektedir. Kaplama malzemesi olarak da rahat oturum sağlayan döşemelik sünger çeşitleri kullanılmaktadır. Çeşitli malzemeler ile dayanıklı ve konforlu hale getirilen Koltuk Kaplama web sitesinde de satışa sunulmuştur.

Hem Ucuz Hem Kaliteli Koltuk Takımları

Koltuk Kaplama her keseye hitap edecek şekilde farklı segmentlerde hammaddelerden üretilmektedir. Uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra özel tasarım olarak imal edilen el oyması Koltuk Kaplama da bulunmaktadır. Zevkinize göre ve bütçenize göre en makul ürünü yüksek kalitede alabilmek için Koltuk Kaplama İmlat yapan firmalar ile görüşebilir ve seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk takımlarınızı yapım aşamasında görmek ve üzerinde bazı değişiklikler yapmak isterseniz Koltuk Kaplama imalat atölyesinde ustalar ile görüşebilir ve değişiklik yapmak istediğiniz kısımları belirtebilirsiniz.

13 Mayıs 2019
Koltuk Kaplama için yorumlar kapalı
2.022 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon