Modern ve Şık Koltuk Modelleri

Modern ve Şık Koltuk Modelleri

Oturma Grubu Modelleri

Mobilyalar yaşam alanlarının ayrılmaz parçaları ve vazgeçilmezlerimizdir. Usta ellerle evlerimizi süsleyen İstanbul Modoko’da faaliyet gösteren Asil koltuk tasarımları hazırlayıp ve dekorasyonlarınızı kendi tarzınıza göre tamamlayabilirsiniz. En şık oturma grubu modelleri ile salonlarınıza yaşayan bir hikaye katabilirsiniz. Salon takımları modelleri içinde ahşap detayların kullanıldığı, oymaları ile göz dolduran oturma grubu modelleri tasarımları ile otantik dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Aynı renklerin desenleri ile göz yormayan uyumunun yanında zıt renklerin birbirini tamamlayan ahengi de modoko oturma grubu tasarımlarında salonlarınıza çok yakışacaktır. Dilediğiniz ve hayal ettiğniz tüm mobilya çeşitlerini beraber tasarlayıp evinizde şıklığı ve konforu yakalayabilirsiniz.

Modern Tasarımlar ve Uygun Fiyatlar

Modern, Modoko oturma grubu seçeneklerinden yana tercihler kullananlar içinde ahşap detayların sıcaklığı şık bir konsept oluşturabiliyor. Daha spor tarzlar, daha sade çizgiler ya da bu modeller dışında daha klasik ve farklı modellerde konfor daha ön planda olabiliyor. Tasarımları ile sınırları zorlayan sıra dışı modeller de daha çağdaş ve spor tarzlara mükemmel uyum sağlıyor. Ve oturma grubu fiyatları farklı aralıklarda yer alıyor.

Chester Koltuk Takımları

Son dönemlerin en popüler Modoko Asil koltuk tasarımları arasında ise chester modeller yer alıyor. Yaşam alanlarında lüks, zarif ve Retro bir tarz, hoş bir konsept ortaya çıkarmaktadır. Petrol mavisi kadife kumaşlarla orijinal bir modoko oturma grubu tasarımı salonlarınıza zarafet katabilir. Tekerlek ayaklı modeller ve farklı cilalama desenleri ile hayran bırakan tasarımlar ortaya çıkabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

Modern ve daha geniş alanlar elde etmek için kullanılan oturma grubu modelleri tasarımlarda köşe koltukların yeri oldukça sağlamdır. Çok farklı renk ve tasarım konseptleri içinde mekanlara uygun ölçülerde modeller hazırlanabiliyor. Ebatlarına göre oturma grubu fiyatları size uygun olarak değişebiliyor. Modoko Asil koltuk köşe takımı ile lüks ve gösterişli bir konsept elde edebilir, Venüs Asil koltuk tasarımları ile sıcacık bir yaşam alanı elde edebilirsiniz.

Her ne kadar göz kamaştıran, lüks ve modern detaylar mobilyaları çok daha şık ve albenisini yüksek gösterse de nostaljik esintilerde süslenen tasarımlar yaşam alanlarınıza hoş bir asalet katacaktır. Daha doğal ve ruhu olan mekanlar ortaya çıkacaktır.

Böyle bir ortamda oturmak misafirlerinizi ağırlamak istemez misiniz?..

Mobilya üretimi hakkında çok farklı detayları ele almanız gerekebilir. Asil mobilya modelleri birbirinden farklıdır ve tasarımlar gerçekten göz kamaştırıcıdır. Deneyin ve görün..

28 Ocak 2019
Modern ve Şık Koltuk Modelleri için yorumlar kapalı
1.477 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon