Salon Takımları

Salon Takımları

Salon Takımları

Eviniz için olmaza olmaz mobilya gruplarından birisi koltuk takımlarıdır. Koltuk takımı oturma odası ya da salon olarak hazırlanan odalarda hem tarzı hem de genel havayı belirleyen eşyalardır. Kullanım alanı geniş, temizliği kolay yapılan ve leke tutmayan kumaşla kaplanan, aynı zamanda sağlam ve kaliteli malzemeden imal edilmiş olan Salon Takımları eviniz için kurtarıcı olmaktadır. Salon Takımları İmalat aynı zamanda zevke ve tarza uygun şekilde modayı ve trendleri takip ederek her sene yeni parçalar ile piyasaya sürülmektedir.

Kendi Tasarımınızı Yapın

Zevkinizi ya da evdeki genel tarzınızı yansıtan bir model bulamadı iseniz Salon Takımları yapan asil koltuk firması ile görüşüp aklınızdaki tasarımların yapılmasını sağlayabilirsiniz. Mevcut modellerde yapacağınız kumaş ya da desen değişiklikleri de fiyat farkı ödemeden gerçekleştirilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kataloglar ya da web sitesi aracılığı ile beğendiğiniz Salon Takımları adresinize gönderilmektedir. Koltuk takımlarının iskeletleri paslanmaz çelik, masif ahşap ya da alüminyum gibi sağlam malzemelerden imal edilmektedir. Kaplama malzemesi olarak da rahat oturum sağlayan döşemelik sünger çeşitleri kullanılmaktadır. Çeşitli malzemeler ile dayanıklı ve konforlu hale getirilen Salon Takımları web sitesinde de satışa sunulmuştur.

Hem Ucuz Hem Kaliteli Koltuk Takımları

Salon Takımları her keseye hitap edecek şekilde farklı segmentlerde hammaddelerden üretilmektedir. Uygun fiyatlı ürünlerin yanı sıra özel tasarım olarak imal edilen el oyması Salon Takımları da bulunmaktadır. Zevkinize göre ve bütçenize göre en makul ürünü yüksek kalitede alabilmek için Salon Takımları İmalat yapan firmalar ile görüşebilir ve seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz koltuk takımlarınızı yapım aşamasında görmek ve üzerinde bazı değişiklikler yapmak isterseniz Salon Takımları imalat atölyesinde ustalar ile görüşebilir ve değişiklik yapmak istediğiniz kısımları belirtebilirsiniz.

BİZE BURDAN ULAŞABİLİRSİNİZ : https://www.instagram.com/asilkoltukmobilya/?igshid=1hmm9j1ni4i4i

12 Haziran 2019
Salon Takımları için yorumlar kapalı
3.595 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon