Sizlere Uygun Ölçü,Tasarım ve Fiyatlar..

Sizlere Uygun Ölçü,Tasarım ve Fiyatlar..

Oturma Grubu Modellerimiz

Mobilyalar yaşam alanlarının ayrılmaz parçasıdır. Usta eller evlerimizi süsleyen Modoko Asil koltuk tasarımları hazırlar ve dekorasyonlarınızı kendi tarzınıza göre tamamlayabilirsiniz. En şık oturma grubu modelleri ile salonlarınıza yaşayan bir hikaye katabilirsiniz. Salon takımları modelleri içinde ahşap detayların kullanıldığı, oymaları ile göz dolduran oturma grubu modelleri tasarımları ile otantik dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Aynı renklerin desenleri ile göz yormayan uyumunun yanında zıt renklerin birbirini tamamlayan ahengi de Modoko’da Asil Koltuk oturma grubu tasarımlarında salonlarınıza çok yakışacaktır.

Modern Tasarımlar

Modern modoko oturma grubu seçeneklerinden yana tercihler kullananlar içinde ahşap detayların sıcaklığı şık bir konsept oluşturabiliyor. Daha spor tarzlar, daha sade çizgiler ile bu modellerde konfor daha ön planda olabiliyor. Tasarımları ile sınırları zorlayan sıra dışı modeller de daha çağdaş ve spor tarzlara mükemmel uyum sağlıyor. Ve oturma grubu fiyatları farklı aralıklarda yer alıyor.

Chester Koltuk Takımları

Son dönemlerine en popüler Asil koltuk tasarımları arasında ise chester modeller yer alıyor. Yaşam alanlarında lüks, zarif ve Retro bir tarz, hoş bir konsept ortaya çıkarmaktadır. Petrol mavisi kadife kumaşlarla orijinal bir modoko oturma grubu tasarımı salonlarınıza zarafet katabilir. Tekerlek ayaklı modeller ile de farklı bir tarz elde edebilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımları

Modern ve daha geniş alanlar elde etmek için kullanılan oturma grubu modelleri tasarımlarda köşe koltukların yeri oldukça sağlamdır. Çok farklı renk ve tasarım konseptleri içinde mekanlara uygun ölçülerde modeller hazırlanabiliyor. Ebatlarına göre oturma grubu fiyatları değişebiliyor. Asil köşe takımı ile lüks ve gösterişli bir konsept elde edebilir, Venüs Asil koltuk tasarımları ile sıcacık bir yaşam alanı elde edebilirsiniz. Vegas modeli en gösterişli modeller arasında oturma grubu fiyatları diğerlerine göre farklı aralıklarda yer alabilir.

Her ne kadar göz kamaştıran, lüks ve modern detaylar mobilyaları çok daha şık ve albenisini yüksek gösterse de nostaljik esintilerde süslenen tasarımlar yaşam alanlarınıza hoş bir asalet katacaktır. Daha doğal ve ruhu olan mekanlar ortaya çıkacaktır.

11 Şubat 2019
Sizlere Uygun Ölçü,Tasarım ve Fiyatlar.. için yorumlar kapalı
1.923 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon