Country Koltuk Modelleri Seçimi

Country Koltuk Modelleri Seçimi

Country Koltuk Modelleri Seçimi

Alıcılar Asil koltuk kategorisinde yer alan ve country tarzda imal edilmiş ürünler arasından seçimler yapabilirler. Ürün görsellerine bakarak country koltuk modelleri seçimi ile birlikte alışverişler artık çok daha keyifli ve bilinçli bir şekilde yapılabilir. İndirimler ve günün fırsatları ile birlikte bu modeldeki Asil koltuk seçenekleri evlerini yeniden dekore etmek isteyen ev sahiplerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Country Koltuk Takımları ve Genel Özellikleri

Oturma odalarını ve misafir kabul salonlarını country koltuk modelleri seçimi kapsamında yeniden tasarlamak isteyenlere birçok farklı seçenek sunuluyor. Üçlü ve ikili Asil koltuk modelleri ile dört ve altı kişilik oturma gruplarına anında sahip olunabilir. Konsol ve sehpa gibi yardımcı aksesuarlar ile desteklenen country koltuk modelleri seçimi tamamen soft oturum konforunu vaat etmektedir. 36 dns süngerler ile hem rahat hem de konforlu bir kullanım hacmine sahip olan bu modellerde yüzde otuza varan indirimler de söz konusu. Estetik olmasının yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklı olan bu koltuk modelleri gürgen iskeletler ile dayanıklı hale getirilmiştir. Oturma gruplarının içerisinde berjer ürünleri de yer almaktadır. Aynı zamanda siparişe göre koltuk üretimi hizmetlerinden faydalanma ayrıcalığı da müşterilere sunuluyor. Tam olarak nasıl ve kaç kişilik bir model istediğini firmaya bildiren müşteriler bir hafta gibi kısa bir sürenin sonunda hayal ettikleri koltuklara ve oturma gruplarına kavuşabilirler.

Country Koltuk Seçimlerinde Renk Alternatifleri

Kataloglarda kahve, mor, lacivert gibi koyu renkler arasından bir seçim yapmak mümkün. Aynı zamanda krem, pudra ve de pembe gibi açık renkler de potansiyel alıcılara sunulan alternatif renkler arasında. Bu koltuklar diğer mobilyalar ve aksesuarlar ile birlikte uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Renk seçimlerinden önce ilgili kategoriye tıklayarak diğer renkleri görmek ve alışverişi tamamlamak mümkündür.

21 Aralık 2018
Country Koltuk Modelleri Seçimi için yorumlar kapalı
1.551 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon