Koltuk imalat

Koltuk imalat

Koltuk imalat

Tercihe ve ihtiyaca bağlı olarak koltuk imalatı yapılmaktadır. Her evin ve dekorasyon gücünün temsil ediliyor olduğu modoko koltuk imalat hizmetleri sipariş yoluyla da ifa edilmektedir. Her cebe uygun olan koltuk imalat fiyatları bu yönden de avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Mobilya Üretimi Hizmetleri

Çalışma ve yaşam alanlarını için koltuk imalatı seçenekleri değerlendirilebilir. Söz konusu siparişler telefon ve mail aracılığıyla aktarılabilir. Aynı zamanda modoko koltuk imalatı için Whatsapp hattı da müşteriler tarafından aktif olarak kullanılabilir. İsteyenler Asil koltuk kataloglarına bakarak senenin en trend ve gözde ürünleri arasından seçim yapabilmektedir. Söz konusu koltuk imalatı hizmetleri verilen gün ve saat içerisinde verilen adreslere gönderiliyor. Ürünleri canlı canlı görüp siparişlerini o şekilde tamamlamak isteyen müşterilerse Asil koltuk mağazasına giderek bu taleplerini karşılayabilirler.

Salon Koltuk Takımları ve Modelleri

Potansiyel alıcıların modoko koltuk imalatı kapsamında değerlendirebilecekleri ilk ürünler salon koltuk takımlarıdır. 4 ve 6 kişilik olan versiyonları asil koltuk kategorisinde ürün görselleriyle birlikte sunuluyor. Bu ürünlerde el işçiliğinin tüm detaylarını görmek mümkündür. Hem avangart hem de country tarzı salonlar için uygun olan modelleri fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Ahşap malzemeler yoğunluklu olarak kullanıldığı için sağlıklı kullanımlara ve doğal görünümlere de son derece elverişlidir. Hem kol hem de sırt bölgesinde kapitone kumaşların kalitesini bulmak da mümkündür. Tüm bu detaylı işçiliğe rağmen koltuk imalatı fiyatları indirim ve kampanya fırsatları ile birlikte arz edilmektedir.

Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

Evlerin her odası için uygun olan köşe koltuk takımları bu kategoride yer almaktadır. Krem, gri ve lila gibi açık renklerin yanı sıra mor, bordo ve kahve gibi koyu renk seçenekleri de mevcuttur. Tüm köşe koltuk imalatı fiyatları da yeniden yapılandırılmış olup müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

23 Aralık 2018
Koltuk imalat için yorumlar kapalı
2.897 görüntülenme
Hemen Ara
Navigasyon